Інформація про систему опалення

Системи опалення служать для нагрівання температури в житлових, робочих та інших приміщеннях. Існує дуже багато різних типів опалення. Центральне опалення дуже часто використовується в прохолодному кліматі чи в холодний сезон, щоб нагріти кімнату чи будівлю. Така система має котел, пічку колонку для нагріву води, напору чи повітря в квартирі чи в робочому приміщенні. Якщо система нагріву використовує воду для передачі тепла, система буде називатись гідравлічною. Така система опалення складається з трубопроводів для того, щоб передавати нагріту воду до випромінювачів тепла. Випромінювачі можуть бути вмонтованими в стіну або встановленими в підлогу. До систем опалення належать електричні водонагрівачі, бойлери, котли, конвектори.

Водонагрівачі Gorenje

Словенська фірма Gorenje лідирує на ринку Європи і входить у топову вісімку лідерів з випуску побутової техніки. Водонагрівачі цієї фірми зарекомендували себе як якісні, багато фінкціональні, помірні у витратах електрики побутові пристрої

На сайті нашого інтернет-магазину представлені водонагрівачі різноманітних видів - ви можете вибрати бойлер Gorenje відповідного розміру та функціоналу. Приміром, водонагрівач Gorenje невеликого об’єму призначений для встановлення над умивальником.

Бойлери Gorenje GBБ

Також можна вибрати дешевші і простіші в управлінні пристрої, а можна віддати перевагу більш високотехнологічній серії Gorenje GB. Дані бойлеры мають циліндричну форму, захищені тэнами, відрізняються дизайном та функціоналом. Бойлер Gorenje GBFU EDD та Gorenje OGB SEDD високотехнологічні - сенсорне управління, цифровий дисплей, система діагностики тощо.

На нашому сайті ви зможете ознайомиться з кожним бойлером, подивитися його основні функції і зробити замовлення. .

Розглянемо переваги та особшивості бойлерів Gorenje на прикладі водонагрівача моделі Gorenje OGB50SEDD/V9. Високоякісна ізоляція і заокруглена форма пристрою - це ідеальне поєднання краси та безпеки. У разі купівлі Gorenje OGB50SEDD/V9 ви зможете встановлювати потрібну температуру аж до 1 градуса. Відмінною рисою є електронна індикація температури, яку ви задали, індикація роботи ТЕНів (прилад вміщує 2 тени по 1000 Вт кожен), а також контроль над витратою аноду.

Ви можете не перейматися корозією деталей водонагрівача, оскільки повітряні трубчасті нагрівальні елементи, які вставляють у захисні труби емальованого сталевого фланця, не мають прямого контакту з водою.