Настінного типу

Настінні кондиціонери — найбільшого поширення здобули в квартирах, невеликих офісних приміщеннях. Якщо в приміщеннях давно вже виконаний ремонт, є одним з якнайкращих способів не псувати інтер'єр і добитися освіжаючої прохолоди. Перевага: достатньо малошумні, і за ціною значно дешевше спліт-систем іншого типу. І при кондиціонуванні невеликого кабінету настінний тип спліт-системи не має конкурентів.

Настінні кондиціонери краще встановлювати у квартирах та приміщеннях зі стелею до 3м. Площа приміщення не повинна перевищувати 40м2. Більш потужні моделі здатні ефективно працювати і на площі до 70м2, однак в такому випадку охолодження буде відбуватися нерівномірно. В цьому випадку рекомендуємо використовувати 2 настінні кондиціонери в різних кінцях приміщення.

Управління настінним кондиціонером відбувається дистанційно з допомогою пульта. Цей тип кондиціонерів особливо простий в обслуговуванні. Чистку фільтрів можна проводити самостійно, для цього достатньо лише підняти передню панель та витягнути фільтр. Фільтр необхідно промити теплим розчином миючого засобу та встановити на місце всередину кондиціонера. Проблеми з чисткою фільтрів можуть виникнути лише у випадку використання плазмового, антибактеріального чи катехинового фільтру. Інформацію по їх очистці та заміні слід читати у інструкціїї чи звернутися до нашої компанії.