Зволожувачі повітря


Інформація про зволожувачі повітря


Зволожувачі повітря це кімнатний пристрій, який збільшує вологість кімнати чи всього будинку. Існують зволожувачі повітря, які використовуються для зволоження однієї кімнати, і зволожувачі, які приєднані до системи опалення кондиціювання та вентиляції і зволожують весь будинок.

Проблема низької вологості

Надзвичайно низька вологість є наслідком теплого сухого клімату, або опалення приміщень. Взимку, коли холод зовнішнього повітря нагрівається в середині приміщень, вологість може впасти на 10-20%. Така низька вологість може мати небажані наслідки на здоров’я, коли висихає слизиста оболонка носу чи горла, що в свою чергу спричиняє проблеми з диханням. Також низька вологість також моє негативний влив на дерев’яні меблі, - вона спричиняє зсихання і розклеювання з’єднань, а також тріщини. Книжки, папір, вироби мистецтва можуть деформуватись під впливом занадто низької вологості.

Портативні зволожувачі повітря

Переносні зволожувачі повітря можуть відрізнятись в розмірах від маленького настільного пристрою до великого вмонтованого в підлогу. Вода, як правило добавляється ручним способом.

Паруючі зволожувачі повітря

Найбільш вживаний переносні зволожувачі повітря це паруючі, а також зволожувачі прохолодного накрапання і зволожувачі повітря з гнітом.

Пористі зволожувачі повітря

Пористі зволожувачі повітря використовують диск, який крутиться щоб викидати воду в дифузійний апарат, який розбиває воду на дрібненькі краплини, що в результаті попадаються в повітря і зволожують його. Вода яка зберігається в такому зволожувачі повинна бути надзвичайно чистою, оскільки існує ризик розповсюдження бактерій або грибків в повітря.

Ультразвукові зволожувачі повітря

Ультразвукові зволожувачі повітря використовують металічну діаграму, яка вібрує з ультразвуковою частотою, щоб створити краплинки що розповсюджуються тихо в формі прохолодної димки. Ультразвукові зволожувачі повітря використовують п’єзоефект, щоб створити коливання дуже високої частоти на плівці води. Це формує надзвичайно тонкий туман краплин до розміру одного мікрона діаметром, що дуже швидко випаровується в повітря.