Установка та сервіс холодильного устаткування

Холодильні вітрини

Холодильні вітрини - це устаткування, без якого не можливе зберігання продуктів харчування, які призначені для продажу. Тому жоден магазин продуктів без них не обходиться. Наші фахівці задовольнили потреби вже сотень торгових приміщень, забезпечивши їх новими якісними холодильними та морозильними вітринами.

Оскільки вони досить громіздкі, монтувати їх важко. Потрібна попередня підготовка, перевірка напруги, електро-точок, кабельної системи, за допомогою якої вітрини підключаються.

mv2hv-2hv3

Морозильні вітрини

Існують промислові, торгові та побутові морозильні вітрини. Відповідно, у них різні призначення, потужність, габарити і функціональність. Всі вони регулюються за температурою та режимом роботи. Більшість з них оснащені енергозберігаючими регуляторами, що суттєво економить використання електроенергії.

Ремонт холодильного устаткування входить у сервісні послуги як одноразові, так і на постійній основі. Другий варіант дуже зручний, так як крім ремонту Ви отримуєте щомісячну перевірку на справність, рівень роботи, чистку механізму та ще багато інших привілеїв.

У Львові Ви можете без проблем розраховувати на якісні вироби та обслуговування від нашої компанії. Ви отримаєте якісну співпрацю за низькими цінами.

hv-1 mk1.gif    mv3

Зв'яжіться з нами